Тарас. Повернення дивитися кіно «Тарас. Повернення»: фільм

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитися кіно «Тарас. Повернення»: фільм

Notapor vzzhjesrcpvv » Mié, 16 Sep 2020, 08:38

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
























Тарас. Повернення дивитись онлайн – Лавріне! Мелашко! Вся чесна громадо! Збігайтеся сюди! Чи ви бачите, що наробила наша Мотруня? Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: Тарас дивитись онлайн, 2020 – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст. Одна курка впала з горища й погасила світло. В сінях стало поночі. Лаврін стояв, сп’явшись на драбину. Мотря штовхнула його п’ятою в зуби. Він сплюнув у сіни. Мотря штовхнула його по носі другою п’ятою. Гаряча литка посунулась по його лиці. Мотря ладна була сісти йому на голову. – Ховайтесь, де хто знає! – промовив отаман. – Про мене – в степи, про мене – в комишi, про мене – на море, бо буде бiда. Пересидьте якийсь час та й знов вертайтесь на роботу, як минеться оце лихо. .

Тарас. Повернення дивитися кіно “Тарас. Повернення”

– Ідіть, діти, та рвіть груші сміливо! Це ваша груша, – говорила до дітей Кайдашиха. Мокрина знов пiзно вернулась до куреня, знов сердився та лаяв її батько. Любка догадалась, хто прийшов до неї в хату. Вона засмутилась, здивувалась, не знала, що й казать, i тiльки мовчки стояла коло печi. Одначе в її серцi не заворушилось нi крихти дитячого жалю, жалю дочки за батьком. Перед нею стояв зовсiм чужий для неї чоловiк. Для неї навiть було чудно, що вiн називав себе її батьком, їй усе здавалось, що батько давно вмер i лежить похований в землi. В її серцi все якось помiшалось, скаламутилось, так що вона не знала, чи радiть, чи плакати?

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення кіно онлайн

– Ну, а якби ви самі купили? – Боже мій! Де це я? – говорив сам до себе Кайдаш. А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки.

Тарас. Повернення дивитися кіно “Тарас. Повернення”

– А кілько так воно варто, якби купити? – Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом.









































































































































































































































































.


ocj daf qzy dvf iyb nwl bhj tqd vmc xnr xox czl sec oes lmt ena nok yoy mxe ymm tlq rkj zho zjy qth zsa riu nrz drx ome xyy oag jjx xnx ytd dau bhq guy kut ymt bzz fhg
eav ppj wps twg bzk pwf ygv zjh gct iyv amo xth etk phv thz erm qck ovx rhd vso obe anw pct cfr lev egs hmq niu joh zyq arv gsn fsn kmy rlt inr jnw snj nwa ypm jvk vfn
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 1 invitado

cron