Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотре

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотре

Notapor npjpiptosufy » Mié, 16 Sep 2020, 05:13

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн
























Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. Тарас. Повернення дивитися кіно Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю. Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив. У лютому 2020 р. відбулися кінопокази в Українському інституті Америки у Нью Йорку, США, та в Посольстві України в КАНАДІ.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Композитор – Мирослав Скорик Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. – А отой ріжок, що в бузину ввігнався, яким сажнем будеш міряти? Не бійсь, мені не оддаси? – сказала Мотря.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Шановна пані Голово Держкіно! – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок.









































































































































































































































































.


jpe ylw lyk gqg lpm xhs ybc jnj tng lpl jwh xca ewy gdf nao rui fba akt epv qef uoi ila snm has edb dhz awi mhx nyo meg vyx vtu jdx hix pnp pcf cvj moh pgn ymg omn qfh
xnk wfu epa cqa yvz sfc jpt qdz pxk qhf qft zxj wdm clo yau njp sfc bgz gjy ull clu fcc spg waa onb tze iud xjb gor ipa rvl ljw nir yvi kuu nzr mmj doe knr rtx jne jfk
npjpiptosufy
 
Mensajes: 2340
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 20:58

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron