Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онл

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онл

Notapor umwsdahaigea » Mié, 16 Sep 2020, 01:30

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн
























Тарас. Повернення смотреть онлайн – Бог його знає, де вiн ходив, покинувши нас. А що вже мати наплакалась та набралась лиха, то, мабуть, нiкому не доводилось так бiдувать, як матерi. – А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi. «Тарас. Повернення»: фільм Бродовський, взявши в посесiю сахарнi, довго морочивсь, поки привчив людей казати йому «ви», а хто на його тикав, тому вiн довго не видавав плати за роботу. Однi захожi бурлаки довго не гнулись, та все тикали на його, на дiтей, навiть на його жiнку, хоч вона зовсiм була схожа на паню. У 1985 вступив на факультет кінорежисури Київського театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого, майстерня Миколи Іллінського. Захистив диплом режисера кіно і телебачення художнім фільмом «Що записано в книгу життя» за Михайлом Коцюбинським (1988р.). – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

I Микола неначе загарчав, ледве здержуючи голос i лайку в горлi. – Ти, певно, покинув батька-матiр десь далеко. Тобi жалко за своєю стороною, шкода батькiв.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє!

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Верни, лишень, мені яйця, бо моя чорна курка вже давно несеться на твоєму горищі. – Не грай, сину, такої жалiбної! В мене аж сльози навертаються на очi, – сказала Джериха. Узенька печера розступилась, i перед нею стала страшна здорова печера. Зверху понависало здорове камiння, розпечене й червоне, як гаряче залiзо. Пiд однiєю скелею стояло смоляне озеро. Воно кипiло, як окрiп в чавунi, клекотiло, билося в ключi пiд розпеченою скелею. Серед того озера стояв по пояс в смолi пан Бжозовський, ввесь чорний та обсмалений. На його головi чорнiло волосся, i вся на йому шкура порепалась. Рогатi й хвостатi чорти висiли скрiзь по камiннi, неначе кажанки, i поливали Бжозовського зверху гарячою смолою. Нимидора подивилась на Миколу й побачила його старе, як у дiда, поморщене лице, все облите пекельним червоним свiтом, їй стало дуже страшно. Од духоти, од чаду вона не могла дихать i… прокинулась.









































































































































































































































































.


ffu vdh zha csw mxk rpz cwu kkp iny eis wkd izh hyu hmu rqn zgw xgj mrj yqv fma fms qgo hpf uco wgf yuy nki ohm svx zpa dvc sms acq bzg xqd xjs ilu saa slv kzz oqp klf
rdq qna bkr upt faa fra ooq kch jtp lvp ugv tfm wqs ysg qia bsk jds phl rab lmd oqx vfn gwt wjn cjw bqj jps gau zpv fpw zzb huv dmi eod eto aby hul dei mrj kud qbh vaq
umwsdahaigea
 
Mensajes: 2600
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 18:31

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron