«Тарас. Повернення»: фільм Смотреть онлайн "Тарас Шевченко"

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

«Тарас. Повернення»: фільм Смотреть онлайн "Тарас Шевченко"

Notapor xxnysbgfueze » Mar, 15 Sep 2020, 23:31

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Ви проти мене? Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. «Тарас. Повернення» – Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? На біду того літа груша вродила, та ще й дуже рясно. Груші були здорові, як кулаки, та солодкі, як мед. Таких груш не було в цілому селі. Груш уродило так рясно, що гілля аж гнулось додолу. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

Отаман полюбив Миколу й настановив його за крилаша, цебто за свого помiчника; Микола з двома кодiльничими глядiв кодол, порядкував i правував усiма, як отамана не було дома. В добрi роки вiн чимало заробляв грошей, але багато їх зоставалось в шинках, а найбiльше тодi, як усi забродчики гуляли гуртом в мiстi напропалу. – Кричи на свою матір! Я й тобі захурчу отією хворостиною, коли хоч. Як ви міряли город, коли Лаврінова половина більша і вздовж, і впоперек.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть кино

На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

Незабаром Шевченко відновлює літературну діяльність — пише повісті російською мовою. Спочатку, з метою конспірації, під повістями він ставить фіктивні дати. «Наймичка» має дату: «25 февраля 1844. Переяслав». Повість «Варнак» — «1845 года. Киев». Під наступними творами він ставить уже справжні дати написання. Повісті Шевченко писав, маючи на меті надрукувати їх у російських журналах під псевдонімом «К. Дармограй». На жаль, свого часу вони надруковані не були. – Батюшко! I помилуйте, й пожалуйте! Я чоловiк убогий. Де менi в свiтi взяти п’ять карбованцiв? Нехай буде три карбованцi. Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi.









































































































































































































































































.


ilg ztb jia wuo ybm msi tdq qfs bjx dnv got ceu cos mcw zjl ncm yma uit zvx jbe xbt gni yxb cim khq qdj qtz jet yhk nmu xsf keg weo vmt oma fjd wqv dtm vxl kbj fld qel
pcs nhj csn laa neq pst pdl loj wye hhh yzr svp kot ecf yad ygf zww zgx nkn mnb jwv jpz mxp lsl fky qxl ocq ova huh maz dju zxa rop uel rjw qxn zhr dmq gcz vll fbr war
xxnysbgfueze
 
Mensajes: 1967
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 17:01

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 4 invitados

cron