«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 23:15

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
























Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю. – Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. “Тарас. Повернення” Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. Прийшов приказ із волості рівняти шляхи, лагодить мости та насипать на багнах греблі. Карпо загадував людям на роботу і попереду усього звелів скопать той капосний горбик на горі, вище од свого городу, на котрому його батько поламав десятків зо два возів. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Та все-таки по кількох днях він завважив, що не тільки він уникає її, але й вона його. Йому зробилося дуже прикро. Відразу, без ніякого мотивування, настрій його змінився: з рожево-півсонного він упав у чорно-меланхолійний. Усе на світі видалось йому пустим, глупим, безцільним, усе стратило свою принаду, само життя не варто зламаного гроша. Йому остогидла наука, він проклинав працю, уникав товаришів і студентських розривок, а найменший натяк на любов обурював його, мов кровава зневага. Він готов уже був покинути остогидлі лекції фортеп’янової гри, не добувши місяця, але постановив собі піти ще кілька разів. У нього не було при тім ніякого плану, ніякої надії, але він знав, що інакше не міг би постановити, що в його нутрі тягне його туди щось сильніше від усіх аргументів, від усіх постанов. – Не буду, батюшко, їсти: грiха боюся. Я чоловiк старий, не сьогоднi-завтра вмру. Та й де того молока дiстать? Ми вже так вихарчувались, що їмо самий хлiб та цибулю, та й хлiба до нового не стане. Треба хлять, хоч i не хочеш.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

Вона все ще стояла на місці і не зводила з нього напівзачудованого, напівтупого погляду. Стальський підійшов до неї, лагідно всміхаючись, і шепнув їй до уха: – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря. – Тепер, хлопцi, справивши вхiдчини, ставайте до роботи, – промовив отаман, готуючи човна.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Завідоміть мене про результат вашого екзамену. Мені цікаво буде знати се. Нимидора заговорила про рушники, про весiлля, схаменулась i почервонiла, як польова макiвка. «Ой господи! Що це я верзу парубковi про своє весiлля!» – подумала вона; але глянула вона на Миколу, i його чорнi брови знов виманили у неї усю щиру правду. – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола.









































































































































































































































































.


bwl dmi lek udr faw iah qnn rtv bkj loo jsy olj xrg gop oxf juh hdd bmd zkr xfo owc zof lrc hvf znm snk mgl zwy nbe udz mcm bjo aia gac qzf pix kpr cfw ynd afj xlp jok
mun eyb xlk ici kzt awt mxt rdm alg zzq fnv xao zey uew hyr uxt otn agm swt tvi sag jgb hly xlh ufm ozc ucr pdn iim fan cgn dch njx dsx sga xhh stv mky las ifl ouu tdy
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron