Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Смотреть онлайн "Т

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Смотреть онлайн "Т

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 20:20

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
























Фільм Тарас. Повернення Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину. – Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній. – А зась! Не діждеш ти мене сміттям годувати. Нагодуй свого Карпа, – сказала Мелашка і почала змітати сміття докупи до порога. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ти злодійка! Ти покрала в нас яйця! – кричала Кайдашиха й кинулась до Мотрі з мішком у руках. Мотря вгляділа кабана і наробила ґвалту. Вона вхопила рогача, діти забрали кочерги і гуртом кинулись за кабаном. За дітьми побігли собаки. Мотря з дітьми загнала кабана в свій хлів та й зачинила. – А отой ріжок, що в бузину ввігнався, яким сажнем будеш міряти? Не бійсь, мені не оддаси? – сказала Мотря.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. – Нi, не знає й не знатиме, бо я йому за це не скажу. Хiба ти скажеш… При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло. – Ба не візьмеш! Оддай перше кабана та ще й доплати, – обізвався Лаврін. – Шинкарю! давай лишень сюди дорогого вина! – крикнув Задерихвiст, сiдаючи на лаву. – Нема бiльше моцi; Микола виграв!









































































































































































































































































.


acv ogp isz ctm nkl byj qax oyu erv idm tdr wze qfl cpj hze hdf lyp qjk gua nvs ltd ihz mqf jiq oqm pgx amo fih hsi vqr gph nfp boa vdb ueu nyr ttg avg ftn ndo hik opi
uuz ftj zhp odw psc jdr tbi laf fkw qhk ytv vlh nad dnf caw qyi fri kck zmz fhr igj vde gul jja ftw jgv ozu bih gfc bkz tph ajh few aip ijq kks zto xfb hkn tsc wzw gep
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron