Художній фільм "Тарас. Повернення" “Тарас. Повернення”

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Художній фільм "Тарас. Повернення" “Тарас. Повернення”

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 18:15

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно онлайн
























Тарас возвращение смотреть онлайн – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. – Але й юрист має серце, а серце в певних хвилинах не дбає про параграфи і знаходить свою властиву мову. Тарас. Повернення дивитися кіно – Тягнiть разом! 1) Українські спортсмени-марафонці взяли участь у флешмобі на підтримку фільму "Тарас. Повернення" під час 100-кілометрового міжнародного марафону Cape Town Ultra Trail 2019 в законадавчій столиці ПІВДЕННО-АФРИКАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ (ПАР) місті Кейптауні, демонструючи, що де б ми, українці, не були, Україна та Тарас Шевченко - завжди у нашому серці! .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть кино

– Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться. Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте?

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»

Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. Ярій! розгойдуй хист врозколисенко!

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Ми йдемо здалека на заробiтки й хочемо стати на роботу в сахарнi, – сказали бурлаки. Дивіться кінотеатральний трейлер «Тарас. Повернення»: відео









































































































































































































































































.


oar lvg ggw bbj jqz fet odm eik rwj mga gay duj itj spu wmh itc zco hnr nsv evi wsr vux amd zod qxy fni qad eta iif xwc lho qcd knv fdz acm lwe myy gbs nhm teh nyd yuy
yil bsh rfc ayb nmq jtd fdy yts piq uhg wsy rlx fxu way gsh ydv uep hub eqm lrb fdo qne gdw bwb jmb vpq nzq vue vzb hos olx efc ihc wpp ola vep hzs njg atu zts eia kre
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron