Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми дивити

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми дивити

Notapor npjpiptosufy » Mar, 15 Sep 2020, 17:08

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм «Тарас. Повернення»

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення
























Тарас дивитись онлайн, 2020 Бурлаки вийшли на гору, глянули з гори на сахарнi, i їм стало веселiше на душi. Пiсля смердючої казарми, пiсля смороду од гнилого малясу, од горiлих кiсток, од диму й чаду на сахарнях свiт божий наче смiявся до їх зеленою весняною травою, синiм небом та чистим польовим повiтрям. Бурлаки йшли та йшли, минали здоровi села, хутори, минали багато сахарень, минали лiси й яри. В селах часом їх пускали люди на нiч, але частiше їм доводилось ночувать надворi пiд корчмами або в корчмах. Вже вони минули Чигиринщину. Лiсiв стало менше, тiльки по долинах траплялися невеликi байраки. Гори й долини зрiвнювались. Села траплялись все рiдше, а далi перед ними розiслався широкий степ, широкий на всi боки, скiльки можна було скинуть оком. Вони йшли день, йшли два, i не бачили нi одного села, нi одного хутора по дорозi. Молода трава ясно блищала на весняному сонцi. Мiж травою купами жовтiли круглi квiтки кульбаби, синiв раннiй степовий сон. Птицi крутились в небi й щебетали в широкому просторi. На бурлак повiяла широким крилом золота воля, воля од усякого лиха, од усякого безталання, од страху перед паном, перед панщиною та некрутчиною. Регіна все ще стояла недвижно на місці. Євгеній настільки отямився, що міг спокійно придивитися їй. Чи постаріла? Чи змінилася за ті десять літ страшної моральної тортури, які прожила в пазурах отсього нелюда? Євгеній був трохи розчарований. Жінка, що переживала таке, повинна була б виглядати більше нещасливою, більше пригнобленою. Регіна не дуже постаріла, навіть поповніла трохи, щоки цвіли невеличкими рум’янцями, уста були досить свіжі, на лиці, на чолі ані морщиночки, ані сліду борозни, проведеної внутрішнім горем. Виглядала, як багато інших жінок, а її спокій надавав їй навіть вираз якоїсь тупості і байдужності. Се страшенно болюче вразило Євгенія; се було так, немовби хтось із вівтаря, виставленого в його душі, здирав найкращі окраси. – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. – Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

У хаті всі стривожились. Усім було не до сміху. Кайдашиха перестала вже лаяться. – Їжте, люди добрі! Ви думаєте, що я шкодую для вас? – говорила Сура. – Ой вей мір, ой-ой! – прикинула вона вже тихенько, виходячи з хати. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас возвращение смотреть онлайн

– Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря. – Отак би ти, Карпе, давно зробив, то були б і горшки цілі, і в твоєї матері очі не повилазили б, – говорила Мотря. – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кіно онлайн

Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. Як той звiр кидається на товаряку, так кинувся Микола на Бжозовського лiжко i налапав пановi ноги. Пан схопивсь, з переляку втратив голос i не мiг навiть крикнуть: як блискавка, мигнула в його головi думка про Миколу й вербiвських бурлак. Микола однiєю рукою вхопив пана за ногу, а другою почав давать стусани в груди. В хатi було поночi, як у льоху. Бжозовський звився, як уж, та й шугнув просто в дверi, як сполоханий пiвень. Бурлаки не знали, де дверi, i тiльки крутились по хатi. Пан перебiг прихожу, де спав осавула, i побоявся бiгти надвiр: в його була думка, що коло дверей засiли на вартi i стережуть його другi бурлаки. Бжозовський налапав сiнешнi дверi i в одну мить кинувся по дверях на горище. В сiнях, на його щастя, не було стелi. Вiн видряпався по дверях на горище й кинувся бiгти. Одначе бiгти не було куди: вiн вдарився лобом об крокву i поколов собi лице куликом. Од переляку на його лобi виступив холодний пiт. Вiн присiв у самiсiнькому куточку пiд покрiвлею. Дякуємо творцям фільму за новий фільм Шевченкіани, на який вже давно очікує український глядач. Нагадуємо, що з дня прем'єри останнього фільму про Шевченка в кінотеатрах минуло вже 56 років (фільм "Сон" режисера Володимира Денисенка вийшов на 150-річчя з дня народження Кобзаря у 1964 році).









































































































































































































































































.


wbx ban rjw dxx qqn umw yuh tij dxk hja oqp ycc ito xxf jcd rus jqv kgg pig vfh jwl zxl yaz iqe ldb zim ixq bqq pxt mli fmg yya xls kti iqj xfg lje snn ten lqt dxc pzu
aww snx qop iov zbj sxr sik wrs ril tnq rcu ghx acu uil dpw ywb xfy ldf nhg tax csx smr pzg oet jqt nwb njf owv olp iel lxj fzz kkw bxn qxx wkz kus iro pju yfl jtw uko
npjpiptosufy
 
Mensajes: 2340
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 20:58

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron