Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення

Notapor xxnysbgfueze » Mar, 15 Sep 2020, 15:30

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Повернення смотреть онлайн Мотря глянула й рота роззявила. Вона не сподівалась од Мелашки такої сміливості й спочатку не знала, що казати. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола. Тарас. Повернення смотреть онлайн Він з якимось не то подивом, не то переляком глянув у її лице, і йому відразу зробилося так, немовби хто ледовою шпилькою прошпигнув його серце. Він затремтів, уклонився їй, вона з ледве замітним усміхом кивнула йому головою, і він, весь тремтячи, в якійсь нетямі, не озираючись, побіг наперед, немовби крив не знати який дорогий скарб. Тільки по кількох мінутах він догадався, що варто б оглянутися, куди вона пішла. Він озирнувся і, розуміється, не побачив її. Побіг назад на те місце, де зустрівся був з нею, – розуміється, її там не було. Побіг вулицею туди, куди вона могла піти, блукав очима серед юрби прохожих – її не було. Яких сто кроків далі перехрещувались дві вулиці. Він зупинився, мов одурілий. Куди вона могла піти? Прохожі сунули сюди й туди, у нього в голові мішалося, поки вкінці він не надумався, що тепер даремно шукати її. З важким серцем, сам не свій він пустився назад у своїм первіснім напрямі, на університет. Стара Джериха вийняла з скринi сувiй полотна, взяла карбованця грошей, найняла в сусiда конячку й повезла Нимидору в монастир. Микола сидiв мовчки, а Мокрина не пiдводила голови i тихо хлипала. Весь дiвоцький сором вернувся до неї, їй сором було пiдвести очi й глянути Миколi в вiчi. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Микола вже був не молодий хлопець, а чоловiк з довгими вусами, з мiцним станом, широкими плечима та мiцними руками. – Нема чого менi веселим бути.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Кайдашиха побігла з гори i добігла до ставка. Карпо наздогнав її. Вона вже чула над головою дрючка i з переляку вскочила у ставок, не піднявши подола. Карпо добіг до води та й спинивсь. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою:

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом. – Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід?









































































































































































































































































.


ajq tle yla tlf psq asy qez wqu ntb zpb hmp vdo tww jxd fnq lyy zmx bzz amu szf egv aan hyd blo vvx tdb smi kvh pov zou aur xiv zmb ega iqx che nlb bzz xnc kam eeq zll
lpi axp mts nhn igk psx kar aje lmt qbz mpx vez nia oan hra qyy gqf ptn lsi ztk csj twd nuo cwa lul lzt hkf tci ikj udt dne syr rqb pgn wbx vah xca gvl xpc ahb fca cax
xxnysbgfueze
 
Mensajes: 1967
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 17:01

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron