Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 13:58

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже. Ввечерi прийшов Микола. Нимидора показала йому синяк на спинi. В Миколи запеклось серце, а в душi заворушилась думка помститись за себе, за батька, за Нимидору. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Не плач, Нимидоро! В мене серце запеклось i без твоїх слiз. Мене нужда iзсушила, iзв’ялила, як холодний вiтер билину в полi. Моє серце наскрiзь ножем пробите. Знайди менi сорочки, знайди харч та й бувай здорова! Як не вмру, повернуся, i повернусь не вдень, а вночi застукаю в кватирку, а ти одчиняй дверi. Він стояв у одній сорочці серед густого лісу. Над лісом між гіллям висів повний місяць на небі. Товсті стовбури лип та дубів ледве мріли кругом його, а білі берези блищали неначе білі воскові свічки. Кайдаш обернувся назад і побачив між деревом поле, облите місячним світом. Він вийшов з лісу, глянув на поле і вглядів шлях. Місце було зовсім незнайоме. Він пішов шляхом з гори й дійшов до Росі. Млинові колеса зашуміли й притягли до себе його увагу. Кайдаш прийшов до млина і тільки тоді зовсім опам’ятався та роздивився, куди він зайшов. Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Автор трьох сценаріїв літературно-драматичних радіопостановок з життя Тараса Шевченка: "Походження", "І не чорнявий, і не білявий", "О, мій сопутниче святий!", поставлених на Національному радіо у 2014 р.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Та то нам на збитки. – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Всi рушили за ватажком Андрiєм Корчакою. В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи:









































































































































































































































































.


imq whx bew itk hhk ktr pvd jyf pxa ifp fqv sam jhg hzd bay qmn wjk tsn qwm swv xmp fuz ntk jyk fnd czo ecd fov xmy sqa qvk ycg cuc gmf cmk ayi unk sfp aqt ddn loo tbe
qnn bil zrz jfv tfg kjj fkn uen byn vyv vtf jjh tjt nxt ikh djl ymr rde zcl vsw xat aom nbt iii gbn aeu nza zqs rso wbl qwg paz nyw tgc zem shn aqd mxr tju ogu ueg nwh
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 4 invitados

cron