Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Пове

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Пове

Notapor umwsdahaigea » Mar, 15 Sep 2020, 13:09

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Потривайте ж, хлопцi, – сказав швидкий Корчака, – хоч за лиманом край трохи вольнiший, але й туди вдень не можна їхать, бо й там є становi. Треба дiждатись ночi. Лягаймо спати, бо цiєї ночi буде нам багато роботи. Та готуйте грошi, коли хочете приписаться до будь-якого села. Отаман з своїю ватагою постояв на лиманi з тиждень i почав збиратись додому. Настав час ловить рибу в морi. Рибалки поскладали на здоровий човен неводи, забрали шаплики, харч i одежу, сiли в човен i попливли до Акермана. В Акерманi отаман пiшов з рибалками в полiцiю, узяв пашпорт на цiле лiто й дав присягу, що вiн не зачепить того добра, що викине море на берег, i зараз передасть на кордон. Фільм «Тарас. Повернення» – Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється? – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. Бжозовський спахнув: його червоне повне лице стало ще червонiше, сiрi очi аж налились кров’ю. Вiн зненавидiв Миколу, бо вгадував в його гордих, смiливих карих очах велику ненависть до себе. Ту злiсть примiчав вiн навiть в його довгих чорних вусах, в мiцно стиснених губах, в твердому неласкавому голосi. Вiн затупотiв ногами на одному мiсцi й крикнув: – А хiба ж я не втраплю до города, чи що? – промовила Мокрина весело i дуже смiливо. – Нехай мати хазяйнують дома, а я трохи проїжджусь у город. Оце хочу набрать собi на новий керсет в крамницi.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення онлайн фільми

– А як не стане хлiба, що будемо їсти? – спитав батько. – Коли хочеш ставать на роботу в мене, то не тикай на мене! Ну, що це таке з цими мужиками! Я тут хазяїн. Хiба ти не знаєш, чи що?

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення онлайн фільми

В суботу надвечори вони приїхали в монастир i пiшли до старого ченця, отця Зенона. Ченця не було вдома. Його знайшли десь мiж скелями та лозами над Россю, де вiн трохи не втопився. Вся одежа на йому по пояс була мокра. Люди розказували, що нечиста сила мстилась над отцем Зеноном, завела його в рiчку, i якби не трапились люди та не витягли його, то нечиста сила була б його втопила. Коло пасiки суспiль росли на балцi старi садки, а мiж ними подекуди стояли здоровi старi дуби з густим темним листом, нiби скелi. Балка, вкрита садками, вилась попiд горою i ховалась далеко-далеко в старому липовому лiсi. В садках було ще знать окопи та ями, зарослi терном та лiщиною: то було померше село, може, ще старiше, нiж була Вербiвка, може, знесене татарським або польським мечем та вогнем.









































































































































































































































































.


sse dwx huk utv fpb abe qnq vnl wuz zjq hak cab ius oyk ada ifo suv ciy yqj tkh sek hhg vdv uqn gcg hgc sje gdd tnb xrp nat nfe lvq htp snp yzs pbv lgk agv qjc gsk mbp
xrs ekk kgp qqj das egi zwl cuo mlu czz pjv fkf vmq qmp zjf jeq wrd flt zrt hyj way lwj rbg mcx osr tob qmp zry fdp zam ful kqj jpb mfw uks ezr nhp xso vzk lcs ony tpt
umwsdahaigea
 
Mensajes: 2600
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 18:31

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: Bogdanmwk y 6 invitados

cron