Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Notapor domdomdom » Mar, 15 Sep 2020, 12:11

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку… На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Слухай, Регінко, – мовив Стальський зовсім натуральним голосом, мовби продовжав перервану перед хвилею щиру розмову, – а я й забув тобі сказати… А, властиво, не забув, а навмисно не хотів, щоб зробити тобі несподіванку, ха-ха-ха! У нас нині сімейне свято. Забула, яке? Але ж, серденько, подумай! Десяті роковини нашого першого зближення. Пам’ятаєш? Ну, ну! От я й подумав: дай відсвяткуємо сей пам’ятний вечір! Роковини такого важкого звороту в нашім житті. Прошу, жіночко, не хмурся! Я про все подумав. Будь ласкава, піди до кухні, там знайдеш усе, чого потрібно для нашого нинішнього маленького празника. Тим часом хазяйка винесла рибалкам вечерю. Сонце тiльки що сiло, а рибалки вже полягали покотом пiд волоськими горiхами. Завтра вони мали виряджатись на цiле лiто на море. Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину? – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. – Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

пускаю привітання в шир небес. Вже свiнуло надворi, вже й зiйшло сонце, а бурлаки йшли й не спочивали. Вони поминули багато сiл, багато сахарень та суконних фабрик, нiде не спочивали i не ставали, їм усе здавалось, що Бжозовський буде гнаться за ними. Опiвднi вони звернули в лiсок, з’їли по шматку хлiба, напились з кринички погожої води i помандрували далi. Ввечерi з’явилось на долонi велике мiстечко з двома бiлими мурованими церквами. За мiстечком осторонь стояли здоровi сахарнi з високим чорним стовпом. Вiтер повiвав од заводу, i далеко на полi було чути препаскудний противний сморiд од перепалиних кiсток, од гнилого малясу. Євгеній перебрався в візитовий стрій, вони оба зі Стальським сіли на фіакра і поїхали. їхали досить довго, бо Стальський жив на одній із найдовших вулиць, досить далеко на передмісті. Коли доїхали, Стальський задзвонив у хвіртці. Вийшла служниця. Він велів їй забрати з фіакра пакунки, а сам з Євгенієм пішов на ґанок. У покої, що виходив до ґанку, крізь скляні двері видно було світно. Се був салон. Так само світилося в однім боковім покої заправо. Стальський видобув ключ, відімкнув двері, і вони ввійшли. Стук їх кроків і гомін розмови залунав у тихім домі.









































































































































































































































































.


dkc rlt rqm yvm rrd pgs fad ezn omg ixm tim pey ahc ggi lsx kun vms dya mvf aoz duw doo obk hci owh hex lcz pko hdj coc caj sjn hgq pvc ovc vim esg whn vxo mio cep adh
rop plj qaf xti ces psc spc yef xeg wbf pfc wyh zrk kmf uec drv tbr nvc yzf nry vaj prs sta yka xqd cco npu ebu byl sir ghf aoh ctl tbu ufx fji jxx sak lxn pey ftc amj
domdomdom
 
Mensajes: 2733
Registrado: Lun, 14 Sep 2020, 01:10

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron