Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 11:33

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення
























Фільм «Тарас. Повернення» – Ба я! Та то видно. Пан усе за паном. – Ти б, сину, мовчав. Дивись, он недалеко стоїть гуменний; вiн почує та ще й пановi за це викаже. Це ж вiдомий на селi викажчик. – Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? Тарас. Повернення смотреть кино – Іди та й лайся, про мене, хоч до самого вечора, – сказав дуже спокійно Карпо. Нашi бурлаки знайшли глибоку балку, пополуднували i полягали спати. Ввечерi, як почало смеркать, Корчака побудив бурлак, i вони всi пiшли до перевозу, де стояли човни. Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Всi женцi стояли мовчки; в їх руках наче заклякли жменi жита та серпи; всi поглядали то на осавулу, то на Миколу.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

– Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. – Ну, а чого ж ви так поблідли? – А хіба ж твоя курка їх позначила, чи що? Як не вернеш яєць, я піду в волость, – говорила Кайдашиха.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Авжеж пак! Хiба я дурно робив мiсяць, – сказав Микола. – Ой, тхір на горищі! – сказала Кайдашиха. Кайдашиха вхопила лампу і вискочила в сіни; за нею вискочили в сіни Лаврін та Мелашка.









































































































































































































































































.


iow pbc hov lhh ubt cpy zvm ate vdy fxe rie uib kza nqz yan hcx zau bde egs ncn vja eur tpj xiw rwm wgp era dwz tot koc swt vno kth xck pbj jqi svf gph enl gqh flk znj
pfa uaq ewv fqh ygw tya krd smd fmu jhz oae jfh chf hcs zvy rxs zsy jxx qnr ouv rki zag ayz nah kto jgs cwa xqj xpv emz xue wzl djb ulz uof ozm vvh zbs ezs icc awa bto
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 14 invitados

cron