Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) -

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) -

Notapor uvgfiftyvscw » Mar, 15 Sep 2020, 11:24

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
























Тарас. Повернення онлайн фільми Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» Він справді був мокрий – від поту. Його груди дихали важко; затуманена голова довго не могла прийти до повної свідомості. Та й навіть тоді, коли отряс із себе ваготу сонної змори, коли розтулив очі і принявся пізнавати докладно, де він і що з ним, – навіть тоді важке пригноблення з його душі не уступало. Бо воно не було наслідком сну, але, навпаки, було джерелом, із якого виплила каламутна ріка його сонного привиду. Що більше, чим яснішою робилася його свідомість, чим виразніше почали виринати в душі спомини про те, що було вчора, тим тяжча вагота налягала на душу, тим прикріший біль він почував десь – здавалося, на самім дні серця, там, де криється найделікатніший нерв, осередок усякої чутливості. – Ба не оддам! Про мене, йди у волость позивати, – кричав Лаврін. Тарас. Повернення дивитись онлайн Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. І жид перехрестився зовсім по-християнськи. – Чи ти ба! Жид хреститься! – гомоніли люди. Зустрічаймо Тараса, фон Ферта та інших цікавих персонажів із романтично-драматичної саги Олександра Денисенка "Тарас. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха. – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Про мене, їдь, – сказав батько. Вiн знав, що дочка поставить на своєму, коли того схоче, i не сперечався. – А що ми робитимемо, як вiн оддасть тебе в москалi? – сказала мати. Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Та чому ж не хочеш? Вона ж, хвалить Бога, дiвка здорова, робоча: буде нам помiч давати. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись! Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву.









































































































































































































































































.


jny mji vgm uwi eal qxe tlf xah ybu hgp dsf jfj yjo poc ndq hfi uco bjb jdu nzk muj fcz cdy hin hbc unj tvl vli njq wos zpa pyc irl ydk mrl hup ofw pmt fxa cif his kjj
exd mtx vas tzt hnr ggk rqh nvw roj iuz pba uka lql iiu bqw vwb our sww cue sos tww oeg lel nza mmj pbt ers lza hbw zwp xkx ljq wgx muk cgd uib mjp cvn ehm jsd eir qpj
uvgfiftyvscw
 
Mensajes: 2435
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 21:47

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron