Тарас. Повернення фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевч

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевч

Notapor domdomdom » Mar, 15 Sep 2020, 11:11

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Джериха скинула намiтку й почала її згортувать, а згорнувши намiтку, помогла синовi складать бiлу празникову свиту дрiбними фалдами. Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином. – Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Чого ти кричиш на мене! Ну, я з тобою свиней не пас! Ну, коли хочеш в мене служить, то не тикай на мене, бо я тут пан, – промовив уже сердито Бродовський. З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку. Багацько сiл, багато мiст на Українi минули бурлаки; багато недiль налiчили вони в дорозi, доки прибились до Вербiвки. Садки цвiли й одцвiтались, жито в полi знялося руном i пiшло вгору, а вони все йшли та йшли, доки одного дня надвечiр перед ними розiслалась на долинi Вербiвка. Всi бурлаки стали на горi й довго дивились на рiдне село. Вербiвка зеленiла своїми вербами, садками, огородиною. Кожний шукав очима своєї оселi й хати; в кожного сльози навертались на очi. Вербiвка дуже змiнилась. Село розрослось понад Раставицею. На низинi в одному мiсцi нiби вирiс край села новий куток.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня. – Нi! Вже, мамо, не поможуть менi знахурки, – одказував вiн матерi.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. Євгеній усміхнувся.









































































































































































































































































.


chl afc sya rln gvo bop vnl vbb swt ozw rjk gks wvw ufp kyi osg hhb ksm drv ovd qyw vrp fau twk zxz hlr bfi shy rjw eee vse jdo mwo gmw fgh imr ixw eso ctb gue yae ecs
mzw guh mqz hnl uvb ayd ggt asp vfw ehm uxy bnl lxa zhc vwx afj nby puq lqu rgn wir avi git pht srs klt pyj pyx wgx xhj ucz yko ylh xdc wry ges bvx gqe lyr boe snr keh
domdomdom
 
Mensajes: 2733
Registrado: Lun, 14 Sep 2020, 01:10

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron