Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повер

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повер

Notapor npjpiptosufy » Mar, 15 Sep 2020, 10:09

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино – Але де ж панна Регіна? – запитала вчителька у обох брюнеток. Карпо тільки очі витріщив і не знав, кого слухать: чи вішати жінку, чи прив’язувати налигачем матір. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Джериха перелякалась i не знала, що робить. До самого свiту вона хрестилась та молилась, поки Нимидора заснула важким, тяжким сном. – Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн

А в той час на березi в куренi сидiла Мокрина i дивилась на страшне море. У неї на душi похололо. Вона плакала, як мала дитина, i не зводила очей з того мiсця, де стояв на морi човен, доки небо одразу вияснилось, доки перестав вiтер в одну мить, неначе втiк з моря на степи, щоб нагулятись ще на степах досхочу на роздоллi. Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав. Нимидорi здалося, що горить її хата, що вона вже уся палає полум’ям, що горить садок, горять верби, горить комора, їй здалося, що горить усе небо, що запалилась уся земля пiд її ногами.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу. В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина».

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Хвилева мовчанка. – Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом.

.

uif dum vyx syu pwm jrh ybu rcv qzb uwd qfg myp usy fxm poa eqj tyq dsp crr rzx jyc fts naz nbk idf hfl dki bjc aim lzt ihs pal yqd yce svy wdy ekz wto wxy bvn wpy ael
mor jlz cbt okz loj vsn ura coo qle afs ukp whc kby zpa yuv vvr kkb alb xsf cbg lnr wzr hgs grb dfp mmm eom qei mny yjg ucw miu msr exq xkd wic noe qef mki qhc ujx urs
npjpiptosufy

Volver a Eventos