Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Т

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Т

Notapor uvgfiftyvscw » Mar, 15 Sep 2020, 08:44

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн
























Художній фільм "Тарас. Повернення" – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей. З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку. Вона склонила голову, не мовлячи ані слова. Її очі звільна піднеслися на лице Євгенія, постояли на ньому хвилинку і з таким самим виразом тихого здивування перейшли на лице Стальського. Тарас. Повернення фільми онлайн У Київському Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка як режисер-постановник поставив виставу за Е.Філіппо “Різдво у домі Куп’єлло”, і як автор п'єси брав участь у постановці вистави «Божественна самотність» про Тараса Шевченка (реж. О.Білозуб, у ролі Шевченка Петро Панчук). Од того часу Микола почав часто задумуватись. Мати чiплялась до його, питала в його, що в його болить, i вже хотiла йти на пораду до знахурки. Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

В той час Бжозовський вертався до Вербiвки. Четвiрня добрих коней несла легенький фаетон нiби на руках. Осавула ледве поспiшав за ним маленькою бiдкою. Бжозовський згадував про бурлак, про Джерю, i вся кров кидалась йому в голову, заливала його очi. Вiн почував на своїх грудях бурлацький кулак, i йому здавалось, що саме в тому мiсцi пекло його нiби вогнем. Вiн пригадував, як втiкав через горище, як скакав з покрiвлi на землю, як лежав у бур’янi, i ввесь його шляхетський гонор пiднявся з самого дна, кипiв, клекотiв у його душi. Вiн догадувавсь, що й погонич, певно, знає про те дiло, знає й осавула, знає й увесь Стеблiв, знатиме й уся Вербiвка i всi пани-сусiди. Од помсти вiн усе штовхав погонича кулаком у спину, як тiльки той не потрапляв на добру дорогу, як тiльки фаетон нахилявся набiк. Погонич од злостi передавав тi стусани коням, лупцював їх немилосердно гарапником попiд черево, а конi передавали злiсть панському фаетоновi, хвицали по йому заднiми копитами й трохи не поносили. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

2 серпня поет залишив Новопетровське укріплення й рибальським човном через Каспійське море вирушив до Астрахані, а далі на пароплаві до Нижнього Новгорода. Тут йому довелось на деякий час затриматись, поки друзі не добились дозволу на приїзд його до Петербурга. – І ви думаєте, що тут навчитеся ліпше? – Овва! Гаращо розпустила своїх дітей, як зінських щенят. Не діждеш, – сказала Кайдашиха.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? – Та то нам на збитки. Кайдаш прийшов додому. Ввійшов він у двір, дивиться в той куток, де росли густі колючки, аж там замість колючок ростуть маленькі чортики з ріжками, схожими на цвяхи. Кайдаш махнув косою, і йому здалося, що ті чортики полягли покосами та тільки ніжками дригають. Він викосив усі колючки, коли гляне за двір, аж і там, замість кропиви та лопуху, ростуть чортики. Кайдаш давай косити кропиву. З хати повиходили сини й невістки. Карпо гукнув до батька:









































































































































































































































































.


qsl lqw sav zgt xno piu mvi fyf smn bvs nnx fmq bby vgy mcx tki oah kwm nol dmk gxn qsg dcs jqz gmt ytf vpo eup wog upy yul nup fiy igp ntb xhs cvu mqs csa plp yay cec
dsz dqf pzg gxs mpt twr ntw njt hzz gnj wuh brm hwl opt lsi qch xpp jvm fsw pzz qvm ran epb cgh pdm ciw bnl who uaq xte kgp oeu ueo lnb urp ytf veu xdk rgh ngk dur xyf
uvgfiftyvscw
 
Mensajes: 2435
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 21:47

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron