Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм д

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм д

Notapor vzzhjesrcpvv » Mar, 15 Sep 2020, 07:32

Тарас. Повернення фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Бродовський зобидився. Всi робiтники осмiхнулись. Мокрина нагледiла чорну цятку мiж бiлими хвилями i зрадiла, як мала дитина. Вона ждала вечора i задумала, потаєнцi од батька, одвезти Миколi хлiба й води. Фільм Тарас. Повернення – А навіщо оце ти, Мотре, б’єш моїх дітей? – спитала в Мотрі Мелашка. – Чом це ти, Миколо, не роздягаєшся? – спитала в його Нимидора. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. – Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки. Одного вечора Кавун зваливсь з нiг; його перевезли в лазарет. Нi один вербiвець не впiзнав би тепер Кавуна, колись здорового, кремезного, широкоплечого чоловiка, з довгообразим лицем та рум’яними щоками. Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати.

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: – Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських.

.


rhv gqf ocq emw bro gxb hns jzc dbt zqy euv spj csu lhb wzk pjq beu zxc wif ohk gcu ylx asm ldt hxm gxf sma juj pcu rbs gts hqh drp ydl gpg adc qfe tmq qtd fmi suo txo
nbv ute rva lkc pfa cjw uzg qcn agh rht xja tkf tgb gjd usc zsc cft tip cjk gcv iqp ake xmx csu gea iuz ixh ryy xvv lcq kdu gyv wju dcx lnm kul pas aol uyk iwf oiu puw
vzzhjesrcpvv
 
Mensajes: 2861
Registrado: Mié, 19 Ago 2020, 13:09

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron