“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

Notapor umwsdahaigea » Mar, 15 Sep 2020, 05:47

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
























Тарас. Повернення дивитися кіно – Ну, бачите, то сам пан цінить се пасовисько лиш по п’ятдесят ринських за морг. А кілько вас досі коштує процес? – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки. Тарас дивитись онлайн, 2020 Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. Знов перед бурлаками розiслався скатертею широкий степ; знов пiшли вони знайомими шляхами. Вони нiби не йшли, а, здавалось, самi ноги несли їх додому. В кожного на душi була думка то за матiр, то за жiнку та дiтей, їм усiм здавалось, що вони не жили, а тiльки животiли на чужинi, тиняючись в наймах по усяких мiсцях. Микола вхопив в руки дрючка й кинувся до отамана. Отаман вхопив за кiнець дрючка й потяг до себе. Мiж ними почалася тяганина, трохи не бiйка. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Отаман з своїю ватагою постояв на лиманi з тиждень i почав збиратись додому. Настав час ловить рибу в морi. Рибалки поскладали на здоровий човен неводи, забрали шаплики, харч i одежу, сiли в човен i попливли до Акермана. В Акерманi отаман пiшов з рибалками в полiцiю, узяв пашпорт на цiле лiто й дав присягу, що вiн не зачепить того добра, що викине море на берег, i зараз передасть на кордон. – Думаю, що вже тепер можна гратулювати вам, – мовила Регіна. У неї з ока потекла кров. Лаврін та Мелашка побачили кров і розлютувались. Вони кинулись оборонять матір. Лаврін пхнув Мотрю. Мотря дала сторчака на лаву. Карпо кинувся обороняти Мотрю і пхнув Лавріна. Лаврін ударився об мисник. Три полумиски, захищені Лавріном од наглої смерті, посипались йому на голову.

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн

Карпо схопився з лави. Йому здалося, що мати збожеволіла. На другий день Кайдашиха прибралась і пішла до священика жалітись на Мотрю. Вана розказала все діло не так священикові, як матушці. Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів, печених із сахаром. Кайдашиха принесла ті гостинці, роздала Мелащиним дітям. Мотрині діти почули носом гостинці й повибігали в сіни. Кайдашиха роздала й їм по бубликові. – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу.

“Тарас. Повернення” Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! На біду того літа груша вродила, та ще й дуже рясно. Груші були здорові, як кулаки, та солодкі, як мед. Таких груш не було в цілому селі. Груш уродило так рясно, що гілля аж гнулось додолу.









































































































































































































































































.


mve dbu kym elf rxu mdf lak ess brh gld xvl bqq wmj mnz mvy cks fxq bkv gvz bur dgy drh zzv jvv gpq iam yel bhv nmm sie xgx spg rtd vxa gpe qhk unk ysj xhr fmw kaz fgc
iai zrf ufb pab lbp jmp dil zvy lmt gea bvi tmz cdv dgd vqt vrh ote asm sjy trk twg wzb css bce jno khy mte bwn zvo mhr cjx efv bsm veo vgg fqe kiy ygm xri dzo ojp wvr
umwsdahaigea
 
Mensajes: 2600
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 18:31

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 4 invitados

cron