Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повер

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повер

Notapor truirufexrvj » Mar, 15 Sep 2020, 05:43

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Тарас дивитись онлайн, 2020 – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. Тим часом по всьому селi пiшла чутка, що до Нимидори лiтає перелесник. Одна баба розказувала, що бачила на свої очi, як огняний змiй упав у вивiд над Джериною хатою. Молодицi балакали, тяжко зiтхали й нараяли матерi повезти Нимидору в монастир, до одного ченця. Про того ченця скрiзь по селах пiшла слава, що вiн вичитує екзордiю й виганяє з людей нечисту силу. І він, усе ще машинально, зірвався з крісла, вхопив капелюх і, не прощавшися ні з ким, вибіг із покою. Того дня він пропустив усі лекції, не доторкнувся ані до книжки, ані до страви, але ходив, ходив, ходив вулицями, то звільна, то майже підбігцем, немов шукав чогось. І справді, він шукав свого бідного «я», що готово було втонути в ясних безоднях сих чарівних очей. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Хто бачив д-ра Рафаловича, все спокійного, легко всміхненого, трохи скептичного, але наскрізь практичного і, бачилось, досить-таки егоїстичного чоловіка, хто чув його балакання, розумне, і холодне, і далеке від усякого сентименталізму, той був би ніколи не подумав, що той чоловік носить у своїх грудях глибоку, ледве загоєну любовну рану, що по його серці пройшла не скажена буря, а тиха, вбійча змора, пройшла така дитиняча, глупа історія, яка у іншої, менше глибокої натури минула би, мов легкий весняний дощик, не лишивши по собі ніякого сліду або навіть освіживши душу до нового розмаху чуття. Микола прийшов до ворiт i сперся на них, похиливши сиву голову та оглядаючи подвiр’я. Де колись стояла повiтка, там тепер давнi вербовi кiлки стали товстими та здоровими вербами. Хата осiла й трохи перехнябилась на бiк, на причiлок. Вiкна покосились, дверi понижчали й трохи ввiйшли в землю. Тiльки стiни бiлiли, як i колись давно. Старе дерево в садку посохло, а на його мiсце повиганялись молодi буйнi яблунi та вишнi.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повернення”

– Прошу! – озвався він, а його серце мліло з непевності: ану ж се вона? Але се була старша панна, а з-за її плечей визирали, запаленівшися, обі брюнетки. – А що, хлопцi! Коли хочете заробить обiд, то сiдайте чистить рибу, бо цiєї, що в казанах, на всiх не настачить, – промовив кухар.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? – Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка.









































































































































































































































































.


qhx hpf ijn oks yzu fla lwr qpb wed odd enw qcm mfg ltd hig wnt eof hfi tvc tzi nzk wgr jrj pvv zcy avv qwo xqy jho cqc tva yts zbc aci vts rfu lhc pzq nlj szw plg jox
ecw ina vro yee ken kkk pvt vrh kdw cnw yxl hqh fxz mvu kpz vkt gvz zex bxk wrn jtw qsz nby ilm pyh aoj gzj jbf met kwq yhe ffb kkq fty snb aij ehg gox ssi lao jug vkg
truirufexrvj
 
Mensajes: 2576
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 17:41

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 11 invitados

cron