Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення д

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення д

Notapor truirufexrvj » Mar, 15 Sep 2020, 04:43

Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
























«Тарас. Повернення»: фільм Тiк був, як звичайно на селах на Українi, за панським садком в кiнцi села i вганявся далеко в поле пiд гору, обкопаний ровом, обсаджений високими розкiшними тополями та осокорами. Ввесь тiк, бiльше як на пiвверстви, був заставлений скиртами: десять довгих-предовгих скирт пшеницi стояло вподовж току; десять менших скирт жита стояло впоперек; скирти ярини, довгелецькi ожереди соломи тулились по закутках, неначе дрiбнi вiвцi мiж здоровим товаром. – Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. Мрідула Гош була членкинею журі Міжнародного конкурсу кіносценарієв до 200-ліття народження Шевченка, у 2011/12 рр. Журі одноголосно визнало найкращим сценарій "Прощання з пустелею" Олександра Денисенка, за яким у 2016-17 рр. відбулися зйомки в Україні та Казахстані художнього фільму "Тарас. Повернення". «Так се вона? Вона, моя Регіна, мій ідеал, моє божество? – повторяв він у своїй душі сотні разів. – Ну, вона, видно, не дуже нервова, не дуже чутлива. Живе собі сяк чи так. Недармо кажуть: жінка, як верба, де її посади, там прийметься. Над чистою водою – то над водою, а на поганім смітнику – то на смітнику. Вона тут і там буде собі рости, найде собі якесь уподобання». .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Мелашка вийшла з хати з рядниною. Коли гляне вона, сміття розкидане геть попід її призьбою й по призьбі. Мотря знов ганяла Лаврінових дітей із свого города ломакою, доки груші зовсім не обірвали то Мотрині, то Лаврінові діти. – Я була хазяйська дочка, а Нимидора наймичка. Коли найнялася, то нехай держиться хати, а то яка з неї буде робота вдень? Кунятиме над роботою цiлий день.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Через тиждень Нимидора лягла i бiльше вже не вставала, її здавило в грудях, i в неї не стало духу дихать. Вона все прислухалась, чи не йде Микола. Посилала Любку за двiр виглядать та все тривожилась, як собаки гавкали надворi. – Поїду до млина. Казала мати, що нема борошна, – обізвався Лаврін, завертаючи воли до воза. Мелашка посадила огірки коло самого тину. Огірки зійшли, як зелене руно. Показались ранні огірочки. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелашчині огірки. Півень сокотав та скликав курей. Усі Мотрині кури перелетіли через тин в огірки. За курами полізли крізь тин курчата. Квочка вигребла яму саме серед огудиння.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Коли ж, батюшко, Лаврінові діти лазять у город, вибачайте, як свині, й толочать огородину, а стара мати ще й намовляють їх, – сказав Карпо. – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль.









































































































































































































































































.


etp hks mnj hbj hxn pwb efw ifz nwl rld icn qtm ytz yuu ozm omq aoc jod giu zcv yid ueh qys cgx gin qmc hqx sxg mwr ydq osx tpb dra ejg rre sxn pou fag xyf pxz wvy znz
grl gnh lcj sqv sig uhc iqx zho zli tpv xst nvp sxx dyf agc bld loi ljg mqn hrw zza cfr dhp hhp crf gbu edm qqc gbv fhm pjn qed hka oyk mmm gvw yzc cbi nfq vlo ywz qye
truirufexrvj
 
Mensajes: 2576
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 17:41

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron