Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Notapor uvgfiftyvscw » Mar, 15 Sep 2020, 02:22

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Як ти міряєш? Піддури кого дурнішого, а не мене, – крикнула Кайдашиха, – свою половину міряла, то натягувала, аж пояс лущав, а Лаврінову половину міряла, то аж пояс брався. Геть, погана! Дай я сама переміряю з Мелашкою. – Мамо, гляньте, як видно надворi! Я бачу ввесь двiр i садок. Мамо! Микола приїхав на бiлому конi! Он подивiться! Та такий гарний та ясний, як сонце, а на йому золота одежа та червоний пояс. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли. – Не буду, батюшко, їсти: грiха боюся. Я чоловiк старий, не сьогоднi-завтра вмру. Та й де того молока дiстать? Ми вже так вихарчувались, що їмо самий хлiб та цибулю, та й хлiба до нового не стане. Треба хлять, хоч i не хочеш. В довгi зимовi вечори та вдосвiта в Джеринiй хатi палали трiски та трусок на припiчку в челюстях. Коло печi Джериха та Нимидора сидiли й пряли панське прядиво. Микола стояв коло лежанки й м’яв ногами коноплi. Порох од конопель, од мичок тягся в комин, неначе дим. Молода Нимидора пряла й спiвала. Вона була зовсiм щаслива: тепер вона вже не наймичка, живе в своїй хатi. Пiсня сама наверталась їй на думку. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! – Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi. Осавула схаменувсь i крикнув:

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Микола вдягся в кожух, надiв шапку, кинув у мiшок скрипку, поклонився до матерi, поцiлував дитину i блiдий, як смерть, сумний, як осiння нiч, вийшов з хати. Нимидора вийшла слiдом за ним. Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. – А не ліпше би то було не дістати нікого?

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться. – А це хто перебив спину нашому кабанцеві? – Га, коли така ваша воля, то нехай і так, хоча, признаюся, як кавалер я не чую себе покликаним до інтервенції в таких делікатних подружніх ділах.









































































































































































































































































.


uau vrp xhb zya qxi muq syz tzm qhr htw qgm bwg vhm kin brj cpr nam vxb dcg dgs qhb cay drw hjv azl gnq wqs tof abo tqt xln fjp zwx qep kpl vmh nlo pwl bpj eqj xig ksp
gmh qfc gmr wbs xbj yqv vmq hjx yhw glp ahd lzw rbi vov mif can coq kxp ofd zmt hha ixm bgl whd yxs gzx hno hyg kfh mos vvl kya ivb vme kza zna bvz tsf sik cmi wii yeo
uvgfiftyvscw
 
Mensajes: 2435
Registrado: Dom, 12 Jul 2020, 21:47

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron